Kdo jsem a co všechno vám nabízím? Podívejte se sami.

Alexandr Komarnický

Vyrůstal jsem v Mariánských Lázních, obklopený krásnou přírodou, čistým ovzduším a řadou léčivých minerálních pramenů. Jako kluka mě ani ve snu nenapadlo, čím se budu jednou živit. Moderování si mě našlo samo během studií na tamním gymnáziu, kde jsem se naučil cizí jazyky. Z koníčku se postupem času stala práce a do jisté míry taky vášeň. Proto do každé akce vkládám kousek sebe, což mě dodnes neuvěřitelně baví.

Profil moderátora

Profesionálnímu moderování společenských událostí, kulturních akcí a různých pořadů se věnuji od roku 2005. Přirozeným projevem a seriózním vystupováním se řadím mezi tradiční konferenciéry, na tom ale není nic špatného, naopak. Zpoza mikrofonu reaguji pohotově a s nadhledem, leckdy ho vlastně ani nepotřebuji. Miluji práci s lidmi, proto uvádím s úsměvem a dobrou náladou v češtině a několika cizích jazycích.

Český jazyk 100%
Anglický jazyk 75%
Německý jazyk 75%
Ruský jazyk 75%
Ostatní jazyky 25%

Podíl mého moderování v jazycích.

MOJE ZÁSADY

„Moderovat pro mě znamená předávat důležité a věcné informace. Většinou s úsměvem a dobrou náladou.“

„Mluvím, abych řekl to podstatné. Stručně, jasně, výstižně.“

„Improvizace je výzva.“

„Při práci naslouchám publiku. Mnohem důležitější je pro mě slyšet vás než poslouchat sám sebe.“

„Pečlivá příprava není znakem amatérství, ale výsadou profesionality.“

„Humor? Jedině inteligentní.“

VYBRANÉ REFERENCE

Města

Praha (CZ), Plzeň (CZ), Karlovy Vary (CZ), Jáchymov (CZ), Teplice (CZ), Liberec (CZ), Kladno (CZ), Cheb (CZ), Mariánské Lázně (CZ), Františkovy Lázně (CZ), České Budějovice (CZ), Ostrava (CZ), Brno (CZ), Vienna (AT), Györ (HU), Kraków (PL), Katowice (PL), Marktredwitz (DE), Moskva (RU) a další.

Společnosti

Total, Iscar, Pfizer, Credendo Group, Penny Market, Lux Group, Simac Technik, Cetin, Böllhoff, Glanzstoff, Inco, Červa, Hypoteční banka, DyCom, Blackview

Média

Rádio Impuls, Český Impuls, Rádio BEAT, Rádio Kiss, Country Rádio, Expres FM, Rádio Classic Praha, TV Seznam

Osobnosti

K. Gott, H. Zagorová, P. Rezek, E. Pilarová, P. Janda, M. Rottrová, K. Vágner, Y. Přenosilová, D. Janda, V. Martinová, M. Černý, J. Fikejzová, V. Harapes, M. Kubišová, J. Přeučil, M. Donutil, L. Dusilová, Anna K., O. Havelka a Melody makers, Sestry Havelkovy, J. Polák, kapela Jelen a další.

Eventové agentury

KIS Mariánské Lázně, P&P – ART PRODUCTION, Connea, Agentura N, Pragoshow, D.I.R. Bohemia, Umělecká agentura Karoliny Hromádkové

Ostatní

divadla, hotely, instituce, kapely, orchestry, produkce, sportovní kluby, svazy, školy, umělci, úřady